به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در انباری در حوالی خیابان ابوریحان کالای اساسی و ضروری مردم را احتکار کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

او تصریح کرد: تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که متهم مقدار زیادی روغن های خوراکی را احتکار کرده و قصد دارد روغن ها را با قیمت بالاتری از قیمت واقعی به بازار مصرف توزیع کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار از مرجع قضائی اخذ شد، افزود: روز گذشته تیمی از ماموران با هماهنگی های قضائی و حضور نمایندگان اصناف و تعزیرات حکومتی کالا به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی از داخل انبار 14 هزار و 748 بطری روغن در مجموع 24 هزار و 705 لیتر روغن خوراکی احتکار شده کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به اینکه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی کالاهای احتکار شده 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکار مایحتاج مردم ، قیمت ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: