به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ محمود منیر پیر اقوام، رئیس کلانتری 211 قلعه نو گفت: پنجم شهریور ماه از مرکز فوریت های پلیسی 110 خبری مبنی بر اینکه فردی در روستای گل تپه کویر شامپوهای تاریخ گذشته را پس از لیبل زنی و تغییر تاریخ آن در بازار مصرف توزیع می کند، تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات اولیه محل اعلامی و هویت این فرد شناسایی شد و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

او گفت: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و ماموران در تحقیقات پلیسی به دست آوردند که مالک کارگاه مقدار زیادی شامپو و نرم کننده تاریخ مصرف گذشته از سطح شهر جمع آوری کرده و سپس با تاریخ گذاری آنها را به عنوان کالای سالم به بازار مصرف به قیمت و ارزش واقعی توزیع می کند.

کلانتر محله قلعه نو افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی انعکاس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی اخذ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: باهماهنگی های قضائی تیم عملیات کلانتری در ششم مهرماه به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری وی موفق شدند 250 هزار عدد شامپو و نرم کننده تاریخ مصرف گذشته با مارک و برند های مشهور کشف کنند.

او در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالای کشف شده را یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: