به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت در خصوص این خبر اعلام داشت: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی  تصادف یکدستگاه وانت نیسان  و فوت عابر پیاده در مسیر بلوار شقایق نرسیده به خیابان خلازیل به علت عدم توجه به جلو  بلافاصله  تیم کارشناسی منطقه ۱۹  پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می‌شوند .  

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه سرعت زیاد نیز در این حادثه مزید بر علت عدم توانایی رانده در کنترل خودرو بوده، گفت: سرعت زیاد این وانت نیسان  باعث شده  تا راننده دیگر نتواند خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می نماید.

او تصریح کرد: در اثر شدت ضربه  عابر پیاده  در محل حادثه  در دم فوت می‌کند.

مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیک بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت.

بنابراعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و  طبق قوانین خوردن و آشامیدن سیگار کشیدن صحبت با تلفن همرا ممنوع می باشد  و رانندگان گرامی کاملاً باید  به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه ای داشته باشند.

موُمنی در پایان افزود: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: