به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، گفت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در هراز و کندوان

او در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی بیان کرد: در حال حاضر ‌ترافیک در محور چالوس مسیر ‌جنوب به شمال‌ محدوده نساء و حدفاصل هزارچم تا پنجک، سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ‌ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر ‌جنوب به شمال‌ محدوده دماوند، از تردد روان در محور هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

‌ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین

محرابی‌نیا ادامه داد: در حال حاضر همچنین شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین حدفاصل پل فردیس تا محمدشهر و محدوده بهشت سکینه هستیم.

‌آزادراه‌های کرج-تهران و قزوین-کرج پرترددترین جاده‌ کشور در شبانه روز گذشته

او بیان کرد: بیشترین تردد در شبانه‌روز گذشته کماکان در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

یک طرفه شدن کندوان و هراز در روز آینده‌

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه ۱۱ مهر از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ تا ۲۴ فردا از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

او گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۱ مهر تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ فردا تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا افزود: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی پلیس راه، اجرای محدودیت‌ها ‌لغو می‌شود.

تردد کامیون امروز و فردا در هراز ممنوع است‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور کندوان‌ تردد  تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع ‌است.

محرابی‌نیا افزود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز و فردا ‌در محور هراز ممنوع ‌است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ‌روز چهارشنبه ۹ مهر تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۲ مهر در محورهای کرج - چالوس‌، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

انسداد محور خرم‌آباد - پلدختر و جاده شمشک-دیزین‌

محرابی‌نیا اظهار کرد: در حال حاضر کماکان  محور شهداد - نهبندان، محور خرم‌آباد - پلدختر، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

جاده هراز ‌۱۳ و ۱۴ مهر مسدود می‌شود

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در پایان افزود: محور هراز در محدوده پیچ ابتهاج در استان مازندران از ۱۳ مهر تا ۱۴ مهر ۹۹ به مدت ۲ روز از ساعت ۸ تا ۱۷ به‌ دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در منطقه مذکور مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: