به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ بر‌اساس گزارشات مطرح شده آزاد‌راه‌های کرج - تهران با ۱۳۴ هزار و ۹۱۷، تهران-کرج با ۱۲۸ هزار و ۴۳۱ و قزوین - کرج با ۱۱۳ هزار و ۲۶۴ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص داده‌اند. بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت محورهای کشور بدین شرح است:

تردد انواع موتورسیکلت (به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۹ الی ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۲ از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۷/۱۱ الی ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۷/۱۱ الی ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۷/۱۱ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ الی ۲۴ همان روز ، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از محورهای کرج - چالوس و بالعکس و همچنین هراز ممنوع است.

 محورهای رامیان - اولنگ - شاهرود (واقع در استان‌های گلستان و سمنان)، شمشک - دیزین (واقع در استان‌های البرز و تهران)، شهداد - نهبندان (واقع در استان کرمان)، خرم آباد - پلدختر (واقع در استان لرستان) و قزوین - همدان کیلومتر ۱۱۰ (واقع در استان همدان) به‌دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

گفتنی است اوج تردد بین ساعات ۱۶ الی ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت گرفته است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: