به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، پنجاهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را با شعار کیفیت‌دهی به فرایند آموزش با تنوع بخشی در محیط‌های یادگیری برگزار می‌کند.

موضوعات این دوره جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه در چهار آیتم خواهد بود که در بخش اصلی آیتم‌های فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مبتنی بر اسناد تحولی آموزش و پرورش، فیلم‌های مرتبط با محتواهای کتب درسی و بیانیه گام دوم انقلاب و در بخش ویژه نگاهی به ابعاد تربیتی زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دارند.

مهلت دریافت آثار 1399/07/30 است. برای اطلاع از ریز موضوعات جشنواره به نشانی Festival.roshd.ir مراجعه کنید.

فیلم برگزیده اول: تندیس زرین جشنواره به همراه جایزه نقدی، فیلم برگزیده دوم: تندیس سیمین جشنواره به همراه جایزه نقدی و فیلم برگزیده سوم: دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

نحوه ارسال آثار:

تکمیل فرم فراخوان الکترونیکی با توجه به آیین‌نامه جشنواره و دریافت کد رهگیری از سایت Festival.roshd.ir

ارسال فیلم بر روی DVD به همراه کد رهگیری به صورت حضوری یا پستی.

(کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمامی اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح در سامانه ثبت کند.)

آدرس دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر، ساختمان شماره 4 وزارت آموزش و پرورش (شهید سلیمی) - پلاک 270 است.

صندوق پستی: 15875/4874، تلفن: 9- 88831161 (داخلی228و263 ) - مستقیم 88301479 ، کدپستی: 1584747359 و پست الکترونیکی: festival50@roshd.ir و یا festival50@oerp.ir نیز برای ارتباط با مخاطبان در نظر گرفته شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: