به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: ماموران انتظامی "پارسیان" استان هرمزگان با اخذ نیابت قضائی مبنی بر اینکه پسری 8 ساله در این شهرستان توسط راننده یک دستگاه سواری پراید ربوده شده و به "خنج" منتقل شده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او گفت: ماموران انتظامی "خنج" به همراه ماموران اعزامی از شهرستان "پارسیان" با اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس، سواری پراید در حالی که در میدان "مظلوم" در حال تردد بود را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف کردند.

 سردار "حبیبی" با بیان اینکه ماموران با ترفندهای خاص پلیسی، فرد ربوده شده را رها کردند، گفت: در این خصوص یک گروگانگیر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه گروگانگیر برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، گفت: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه آدم ربایی را اختلاف حساب با پدر فرد ربوده شده عنوان کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پسر 8 ساله صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، تصریح کرد: اعضای خانواده فرد ربوده شده و شهروندان از اقدام به موقع پلیس قدردانی کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: