به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی گفت: متاسفانه با حریق یک انبار پلاستیک در محدوده خیابان پامنار و حضور مردم، کسبه و تماشاچیان، عبور و مرور در این منطقه مشکل شده بود که با حضور تیمی از کارکنان منطقه  12 پلیس راهور  فاتب، اقدامات تسهیلی برای رفت و آمد مردم و روان شدن ترافیک صورت گرفت.

بهرام آبادی ادامه داد: عوامل آتش نشانی هم به موقع در محل حاضر شدند و  اقدام به  اطفاءحریق کرده و افرادی که در آتش گرفتار شده بودند را از موقعیت خارج کردند.

او افزود: خوشبختانه در این حادثه  کسی دچار آسیب و سوختگی نشد و پلیس راهور فاتب نیز تا آخرین لحظه و پس از آن نیز برای اتمام اقدامات ایمنی و خاموش کردن آتش در محل حادثه حضور داشت و ترافیک را کنترل کرد .

بهرام آبادی از شهروندان خواست، با دیدن حوادثی از این دست به تماشا نایستند و راه را مسدود نکنند و اجازه دهند پلیس، عوامل امدادی و اورژانس به موقع در محل حاضر شده و اقدامات لازم را انجام دهند، چرا که با ایستادن و نگاه کردن به این گونه حوادث در خیابان ها و معابر هر لحظه بر حجم ترافیک افزوده شده و کار امداد رسانی و حضور و خروج یگانهای فعال در حادثه به کندی و سختی صورت می پذیرد، پس در اینگونه حوادث از محل عبور کرده و با این اقدام کار امداد رسانی را برای تیم های امدادی آسانتر کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: