به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان قلعه گنج طی اجرای یک طرح هدفمند مبارزه با قاچاق سوخت با همراهی مسئولان قضائی این شهرستان هنگام پایش محور"قلعه گنج-منوجان" یک دستگاه تانکر عبوری را جهت بررسی متوقف کردند.

او افزود: با بررسی مدارک ارائه شده از سوی راننده تانکر و انجام بازجویی های بیشتر مشخص شد این محموله 29 هزار لیتری گازوئیل که از بندر شهید رجایی به مقصد شهرستان منوجان بارگیری شده بود در نظر بوده طی زد و بندهای برخی افراد در یکی از نقاط حاشیه ای شهرستان"قلعه گنج" تخلیه و در ادامه به خارج از کشور قاچاق شود.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: این تانکر به پارکینگ منتقل و ضمن معرفی راننده آن به مرجع قضائی، فرد دیگری نیز که به عنوان راه پاک کن این محموله سوخت قاچاق را همراهی می کرد دستگیر و خودروی سواری وی نیز توقیف شد.

سردار ناظری با قدردانی از همراهی و تعامل اثربخش مسئولان قضائی در این عملیات گفت: در سایه این عملیات مشترک و دیگر تدابیری که با همکاری مسئولان قضائی و گزارش های مردمی انجام شد به اطلاعات خوبی در رابطه با تخلفات و اقدامات غیرقانونی قاچاقچیان سوخت دست یافتیم که بر اساس آن ها و با اجرای طرح هایی فضا را برای این گونه فعالیت های زیانبار اقتصادی ناامن خواهیم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: