به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ دبیر کانون‌های خدمت رضوی با اشاره به اعزام ۵۰ زوج خوزستان به زیارت امام رضا (ع) گفت: کانون خانواده خادمیاران رضوی یکی از راهبرد‌های که دنبال می‌کند حمایت از بنیان خانواده و زوج‌های تازه مزدوج شده است.ارئه رایگان خدمات مشاوره‌ای رایگان به زوج‌های جوان

حجت الاسلام جلیل علی‌نژاد افزود: در این طرح زوج‌های که حداکثر از سال ۹۷ به این طرف ازدواج کردند، تحت حمایت کانون خانواده خادمیاران رضوی قرار می‌گیرند.

او ادامه داد: در این طرح ۵۰ زوج به مشهد اعزام و در دوره‌های آموزشی طرح "هم‌سایه" شرکت می‌کنند.

علی نژاد خاطر نشان کرد: طرح هم‌سایه با هدف حمایت از بنیان خانواده است و زوج‌های این طرح به مدت ۵ سال از سوی آستان قدس رضوی پشتیبانی می‌شوند. اگر زوج‌ها با مشکلات و مسائلی روبه‌رو شوند، از سوی تیم پشتیبانی راهنمایی می‌شوند و برنامه‌هایی را به صورت حضوری و غیرحضوری برای آن‌ها برگزار می‌کنیم.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی گفت: برنامه حضوری کانون، در قالب کارگاهی با عنوان «برنامه زندگی به سبک رضوی» است که توسط اساتید برجسته ارائه می‌شود و حدود ۱۵ روز یک‌بار پشتیبانان به این زوجین تماس می‌گیرند تا اگر مشکلی باشد به روانشناسان و کارشناسان کانون خانواده ارجاع داده می‌شوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: