به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" در تشریح این خبر گفت: بیست و هشتم اردیبهشت ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل از کلانتری 156 افسریه به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

او بیان کرد: شاکی اظهار داشت، بیست و هفتم اردیبهشت در نبود من سارق یا سارقان از طریق پنجره آشپزخانه وارد منزلم شده و یک سری اموال با ارزش که اکثرا ارزش معنوی برایم داشت و یک عدد کارت عابر بانک که رمزش آن هم بر روی آن نوشته بودم سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در ادامه گفت: کارآگاهان هنگام رسیدگی به پرونده متوجه شدند از عابر بانک شاکی برای خرید استفاده شده است که با ردگیری دستگاه پذیرنده کارآگاهان موفق شدند تصویر فردی که از کارت عابربانک شاکی استفاده کرده را بدست بیاورند .

او افزود: با کشف اولین سرنخ کارآگاهان با بررسی تصویر بدست آمده و پی جویی از ساکنان محل استفاده کارت موفق به شناسایی فرد مظنون می شوند و با هماهنگی قضائی متهم دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می شود .

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه اولین متهم پرونده به نام امیر دستگیر و در بازجویی ها پلیسی، گفت: کارت عابربانک را از پسرش به نام علی گرفته و در جریان مسروقه بودن آن نبوده است که با معرفی پسر خود کارآگاهان با هماهنگی قضائی او را دستگیر و به جرم سرقت اعتراف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: