به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب  علی همه خانی  از برگزاری و اجرای برنامه های خاص پلیس راهور تهران بزرگ در ایام هفته ناجا خبر داد، گفت : پلیس راهور فاتب در ایام برگزاری هفته ناجا که از ۲۷ مهرماه ۱۳۹۹ آغاز  و تا دوم آبان ماه ادامه دارد برنامه های گوناگون و متنوعی را پیش بینی و در نظر گرفته است که با توجه به نامگذاری هر یک از روزها با پیامی خاص از طرف ستاد ناجا  ، اقدامات و برنامه های پلیس راهور فاتب نیز اجرا می گردد .

او گفت ستاد ناجا شعار امسال  هفته ناجا را با هم برای امنیت و سلامت انتخاب کرده است وبرای هر یک از روزها نیز پیام متناسبی را منتخب  نموده است و روزهای هفته ناجا سال ۹۹ باعنوان “حفظ ارزش ها ، ولایت مداری ، پلیس در تراز انقلاب اسلامی ” آغاز می شود.

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب ادامه داد: در روز اول این هفته که روز ۲۷ مهرماه است و با شعار "اقتدار توام با رأفت، هوشمندی و خدمت صادقانه" آغاز می گردد پلیس راهور فاتب با حضور کارکنان خود در بوستان ولایت ورزش صبحگاهی  کارکنان خود را در برنامه این روز گنجانده که  این برنامه در آن روز اجرا خواهد شد  و در ادامه برنامه های  این روز ، امضای تفاهم نامه بین پلیس راهور تهران بزرگ با مسیر یاب "رتا " را خواهیم داشت .

همچنین در این روز سردار حمیدی  در برنامه تهران  بیست حضور خواهد داشت .

همه خانی افزود : در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه  که با شعار "مشارکت عمومی، پیشگیری اجتماعی و توسعه امنیت" برگزیده شده است؛ آغاز به کار پلیس دوچرخه سوار را در منطقه ۷ پلیس راهور فاتب شاهد خواهیم بود که با حضور رییس پلیس راهور فاتب سردار محمد حسین حمیدی برگزار و شهردار منطقه ۷ نیز در این مراسم شرکت خواهد کرد و در این روز کارکنان پلیس راهور فاتب با حضور در محل اهدای خون که در ستاد پلیس راهور فاتب مشخص شده اقدام به امر خداپسندانه اهدای خون خواهند کرد .

این مقام انتظامی اضافه کرد: عنوان روز سه شنبه ۲۹ مهر "امنیت اقتصادی، کمک به تولید، آسایش عمومی" است که این روز با  اجرای برنامه مانور موتورسواران قانونمند آغاز می گردد و ۱۰۰ نفر از موتورسواران نمونه به سمت معابر از پیش تعیین شده  شهر تهران حرکت می نمایند . همچنین در ادامه برنامه های این روز برگزاری مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی را با دعوت از رانندگان منتخب حمل و نقل عمومی و با حضور معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  خواهیم داشت که به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد .

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب بیان کرد: روز چهارشنبه ۳۰ مهر نیز"آموزش همگانی ، نظم و قانون مداری ، فرهنگ ترافیک" نامگذاری شده است .

 همچنین در این روز  و با حضور فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ در ستاد پلیس راهور فاتب ، از  پیشکسوتان کارشناسان تصادفات اخطاریه نویس ها ، اپراتورهای مراکز و برترین های راهور تجلیل بعمل خواهد آمد و نیزدریکی از  هنرستان های دخترانه با مسابقه کاریکاتور  و نقاشی  و شعر با موضوعات ترافیکی در سطح هنرستان های شهر تهران و با سخنرانی رییس آموزش و پرورش منطقه ۱۰ تهران انجام می گردد.

او افزود: پنجشنبه اول آبان ماه در روز شمار هفته ناجا، شعار "مرزبانی، ایثار وجوانمردی ، همگامی با مرزنشینان" لحاظ شده است که در این روز به نفرات برتری که در مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب شرکت کرده بودند توسط هئیت رییسه و رییس عقیدتی سیاسی پلیس راهور فاتب  جوایزی اهدا خواهد شد . و ادامه برنامه های این روز کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ با کوهپیمایی در ارتفاعات توچال برنامه های این روز را ادامه خواهند داد .

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب  گفت: روز جمعه دوم آبان عنوان "سلامت خانواده، فضای مجازی پاک، جامعه امن"  در نظر گرفته شده که در این روز تجلیل از خانواده شهدا را در برنامه به مانند روزهای قبل داریم.

او بیان کرد: البته مسابقه پیامکی با عنوان " رانندگی با موتورسیکلت در شرایط جوی غیر عادی " نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا برگزار گردید که حدود ۱۲۰ هزار نفر در آن شرکت نمودند و پس از مشخص شدن نفرات برتر به هر یک از آنان جوایزی اهدا خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: