به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ احسان موُمنی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور گفت: ساعت ساعت 05:50 صبح امروز وقوع یک فقره تصادف در مسیر چمران به شمال بعد از جلال بین یک دستگاه خودروی سواری پژو با یک دستگاه سواری پژو دیگر و موتورسیکلت به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و اکیپی از کارشناسان پلیس راهور به همراه عوامل امدادی در صحنه تصادف حاضر شدند.

او گفت: با حضورتیم های امدادی مشخص شد که متاسفانه راننده خودروی پژو که پس از تصادف به سرعت از خودرواش پیاده شده است در تصادف دوم جان خود را از دست داده است.

این مقام پلیسی در خصوص علت و چگونگی تصادف توضیح داد: راننده یک دستگاه خودروی پژو در حال تردد بایک دستگاه موتورسیکلت تصادف که برای بررسی خسارت وارده از خودرواش پیاده می شود که در همین حین خودروی پژوی دیگری که در مسیر در حال حرکت بوده با راننده پژوی اول به شدت برخورد می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور افزود: کارشناسان علت تصادف را تخطی از سرعت راننده خودروی پژو و پیاده شدن ناگهانی وی اعلام کرده اند.

سرهنگ موُمنی توصیه کرد: رانندگان با عجله و شتاب رانندگی نکنند و با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کنند. همچنین رانندگان به هنگام رانندگی در اتوبان ها و خیابان ها، در داخل لاین خود حرکت کنند و تمام توجه و دقت خود را به رانندگی معطوف دارند و پیاده شدن های ناگهان دوری کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: