به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ دوستعلی جلیلیان، در تشریح این خبر گفت: ساعت 02:45 بامداد چهارم آبان ماه خبری مبنی بر اینکه راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید بژ رنگ در حالتی غیرعادی با عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد، شیشه های 5 دستگاه خودروی سواری و 3 باب مغازه را شکسته و خسارت به خودرو ها و مغازه ها وارد کرده اند، دریافت شد.

او افزود: پس از اطلاع ماموران از وقوع این حادثه، تیمی از ماموران کلانتری 160 خزانه به نشانی اعلامی اعزام شدند. ولی مشخص شد متهمان پس از تخریب خودرو ها و شیشه های مغازه از محل گریخته اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی، پلاک انتظامی خودروی متهمان به دست آمد، گفت: در رصد های اطلاعاتی مالک خودرو که همان راننده خودروی سواری بود، شناسایی شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران افزود: ماموران کلانتری خزانه موفق شدند با شناسایی مخفیگاه متهم و هماهنگی های قضائی، این فرد شرور را کمتر از یک ساعت دستگیر کنند.

او بیان کرد: متهم به کلانتری خزانه انتقال و در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی با همکاری همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه هر 8 مالباخته با طرح شکایت و اعلام خسارت وارده خواستار پیگیری قضائی شدند، افزود: دستگیری متهم دوم پرونده کماکان ادامه دارد و متهم اصلی پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: