به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "جلیل موقوفه ای" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی تریلر در چند روز اخیر مقادیر فراوانی روغن های خوراکی را در سوله ای متروکه در شمال شرق تهران تخلیه و سپس خودروهای وانت روغن ها را بارگیری می کنند، بررسی موضوع ‌ در دستور کار ماموران کلانتری 144 جوادیه تهران پارس قرار گرفت.

او تصریح کرد: تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که نشانی اعلامی سوله ای متروکه بوده و 2 مرد جوان در داخل سوله حاضر هستند و مقدار زیادی روغن های خوراکی نیز در داخل سوله احتکار و جمع آوری شده است.

این مقام پلیسی توضیح داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، با ورود خودروهای وانت به داخل سوله، روغن های خوراکی بارگیری و خارج از چرخه توزیع با قیمت بالاتری از قیمت واقعی به بازارزوغن های خوراکی عرضه می شود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه دستور دستگیری هر 2 متهم و بازرسی از داخل سوله از مرجع قضائی اخذ شد، افزود: ساعت 11:00 روز گذشته نهم آبان ماه تیمی از ماموران کلانتری جوادیه با هماهنگی های قضائی و حضور نمایندگان اصناف و تعزیرات حکومتی به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی از داخل انبار 33 هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالاهای احتکار شده در حال بررسی است، گفت: بعد از انتقال متهمان به کلانتری جوادیه و انجام تحقیقات تکمیلی هردو به مرجع قضائی معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: