به گزارش برنا؛ علی توکلی با اشاره به احصاء مسائل زیست محیطی میدان مرکزی میوه و تره بار در قالب پروژه مطالعاتی صورت گرفته در این مرکز گفت: پس از اتمام این طرح مطالعاتی، ضمن تدوین برنامه مدیریت محیط زیست میدان مرکزی میوه و تره، اقدامات لازم برای رفع آن ها با تعیین معضلات اولویت دار در قالب یک برنامه مدون عمیاتی می شود. 

او یادآور شد: در طرح مطالعاتی انجام شده مدیریت پسماند ها، مدیریت مصرف آب و نحوه دفع پساب و شیرابه ، کاهش آلودگی هوا،  بررسی محیط بیولوژیک و مدیریت محیط زیست در شرایط اضطرار طی بازدید از وضعیت موجود میدان مرکزی و پایش مشکلات مورد بررسی قرار گرفتند.

به گفته شهردار منطقه ارائه آموزش های لازم به کارکنان و شاغلین و نیز مراجعه کنندگان به میدان مرکزی با هدف کاهش مشکلات زیست محیطی و کمک به رفع آنها از دیگر برنامه های اجرایی برای کاهش معضلات زیست محیطی این مرکز هستند.  

براساس این گزارش به منظور تسریع در اجرای برنامه مدیریت محیط زیست میدان مرکزی میوه و تره بار نشست تخصصی با حضور نماینده اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، نمایندگان سازمان میدان میوه و تره بار مرکزی، مدیر محط زیست منطقه و مشاور پروژه برگزار و نتایج پروژه و کاربست های اجرایی مورد بحث و تعامل قرار گرفت که پس از تأیید نهایی اجرایی خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: