به گزارش برنا؛ سرهنگ "مسلم قاسم آبادی " درباره جزئیات این خبر گفت: اوایل هفته جاری چند نفر از شهروندان که راننده تاکسی های اینترنتی بودند، با مراجعه به کلانتری شکایاتی با موضوعات مشابهی را مطرح کردند.

او افزود: شاکیان اعلام کردند که مسافری را سوار ماشین کرده و او دو مقصد را تعیین کرد که در مقصد اول مسافر تنها بوده و در مقصد دوم نفر دوم و همدستش را سوار ماشین کرد که در ادامه بعد از ایجاد رابطه دوستانه و جلب اعتماد رانندگان، به آن ها نسکافه تعارف کردند.

سرهنگ قاسم آبادی ادامه داد: مالبختگان مدعی شدند که پس از مصرف نسکافه بیهوش شده و در ادامه نیز لوازمشان از قبیل کیف پول، گوشی هوشمند و لوازم خودرو توسط سارقان مسافر نما به سرقت رفته است.

او افزود: ماموران با توجه به اهمیت موضوع به موقعیت اعلامی توسط رانندگان اعزام شدند و با هماهنگی مقام قضایی تصاویری از دوربین های مداربسته اخذ شد. در بازبینی تصاویر مشخص شد که یکی از متهمان جزو سارقان معروف بود و بارها توسط ماموران کلانتری مهرآباد دستگیر شده است.

رئیس کلانتری 119 مهرآباد تصریح کرد: دستور ورود به مخفیگاه متهم توسط مقام قضایی صادر شد و ماموران در عملیاتی وارد مخفیگاه متهم شده و او را دستگیر کردند، در ابتدا متهم منکر هرگونه سرقت شد که ماموران پس از به نمایش گذاشتن تصاویر دوربین های مداربسته برای این فرد، وی مجبور به اعتراف انجام اعمالش شد و همدستش را نیز معرفی کرد. 

او افزود: نفر دوم نیز درعملیاتی دستگیر شد و در نهایت آن ها به بیش از 11 فقره سرقت به این شیوه اعتراف کردند. پس از شناسایی 6 نفر از شکات، پرونده تشکیل و متهمان به مقام قضایی معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: