به گزارش برنا؛ در راستای برگزاری سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در سال تحصیلی 1400-1399 و با توجّه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کووید 19 و لزوم رعایت تمامی پروتکل­های بهداشتی و مراقبت از سلامت دانش آموزان و فرهنگیان، ضمن تاکید بر اجرای دقیق نامه شماره 161209 تاریخ 03/09/1398 با موضوع «شیوه نامه اجرایی جشنواره فرهنگی هنری فردا» به پیوست جداول عناوین رشته­ ها و گرایش ­های جشنواره که معطوف به شرایط برگزاری غیرحضوری می­باشد صرفاً ویژه سال تحصیلی جاری بازنگری شده و به منظور ابلاغ به تمامی مدارس اعلام می شود:

اطلاع رسانی به مدارس در خصوص رشته ها وگرایش ها در کمترین زمان ممکن انجام شود.

به غیر از بخش «نقد» که موضوعات آن ارائه خواهدشد در سایر رشته ها و گرایش های جشنواره انتخاب موضوع «آزاد» است و دانش آموزان می توانندبرابر نظر و سلیقه خود در هر زمینهای به خلق اثر بپردازند .

تبصره : بدیهی است آثاری که به مرحله کشوری راه پیدامی کنند، در صورتی که متناسب با بخش های جنبی جشنواره باشند از سوی معاونت یا نهاد مورد نظر تقدیر خواهند شد.

برگزاری جشنواره در تمامی مراحل مدرسه، منطقه/ شهرستان، استان و کشوری در سال جاری به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد.

استفاده از بستر سامانه همگام برای ثبت ­نام و ارسال اثر و بستر شاد برای اطلاع­رسانی و تشویق دانش آموزان به حضور و اجرای آنلاین جشنواره در مراحل مختلف مورد تاکید است.

در این دوره از جشنواره اجرای برنامه ­های گروهی به دلیل شرایط خاص کشور امکان­پذیر نبوده و در صورت تغییر شرایط متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد .

در کلیه گرایش ها و رشته های جشنواره امسال تاکید بر اجرای اثر به صورت تک نفره و با رعایت پروتکل های بهداشتی رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد انتظار است .

در بخش کانون­ های فرهنگی تربیتی جدول رشته ­ها و گرایش­ های جدید به پیوست ارسال شده است .

فرم­ های داوری و مقررات جشنواره به استثنا موارد مربوط به برگزاری جشنواره حضوری کماکان براساس کتاب «راهکار نامه» و بخشنامه شماره 10930 تاریخ 29/01/1397 خواهد بود .

پوستـر و تیـزر جشنواره از طریق سایت https://art-fh.medu.ir/fa اطلاع ­رسانی خواهد شد.

کانال جشنواره فرهنگی هنری در شبکه شاد نیز به نشانی fardafestival @ برای اطلاع ­رسانی اخبار و برنامه­ های جشنواره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در جشنواره و ارسال آثار در جشنواره فرهنگی هنری فردا کماکان از طریق سامانه همگام برنامه­ریزی شده است و می ­بایست از این سامانه استفاده شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: