به گزارش برنا؛ حامد مظاهریان، معاون شهردار تهران طی بخشنامه ای نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران را ابلاغ کرد.

متن بخشنامه به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

- معاونان و مشاوران محترم شهردار تهران - شهرداران محترم مناطق بیست و دو گانه - مدیران محترم ادارات کل و واحدهای ستادی - مدیران عامل محترم سازمان ها و شرکت های تابعه

موضوع: بخشنامه نحوه حضور کارکنان در نیمه نخست آذر ماه سال جاری در راستای طرح جامع اعمال محدودیت های پویا در مقابله با کرونا

با سلام و احترام

با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت های پویا در مقابله با کرونا، رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، ایمنی و اعمال محدودیت های هوشمندانه و متناسب برای مقابله با اوج گیری شیوع ویروس کووید - ۱۹ و همچنین برای جاری سازی بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹  سازمان اداری و استخدامی کشور (به شرح پیوست) به آگاهی می رساند؛ در خصوص نحوه حضور کارکنان در نیمه نخست آذرماه ( از اول تا پانزدهم آذر ماه )، مدیران مربوطه با رعایت نکات ذیل در خصوص حضور همکاران محترم برنامه ریزی و اقدام نمایند.

1- کارکنان شهرداری تهران على الخصوص شاغلین در حوزه های مالی، منابع انسانی، فنی و عمرانی، برنامه ریزی و اجتماعی در طی زمان ذکر شده صرفا به انجام خدمات از راه دور مجاز می باشند. لیکن لازم است همکاران محترم به نحوی برنامه ریزی نمایند که در شرایط خاص و اعلام نیاز توسط بالاترین مقام هر واحد سازمانی، در اسرع وقت امکان حضور فیزیکی در محل کار را داشته باشند.

۲- شهرداران محترم مناطق و موسسه فناوران شهر با هماهنگی معاونت شهرسازی و معماری و با حداکثر استفاده از ظرفیت های کار از راه دور، به نحوی برنامه ریزی نمایند که کلیه امور مربوط به مراجعات شهروندان از جمله خدمات شهرسازی، دچار اختلال نشود.

۳- واحد هایی که در قالب کار گروه های ستاد بحران با سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران همکاری مستمر دارند. در ایام فوق الذکر با نظر ستاد بحران به صورت آماده باش می باشند.

4- واحدهای اجرایی و نظارتی خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، خدمات درمانی و سلامت، نگهبانی و خدمات رسان و نیرو های شیفتی شهرداری تهران با هماهنگی بالاترین مقام مسئول هر واحد سازمانی نسبت به ارائه خدمات اقدام نمایند به نحوی که از بروز هر گونه وقفه در انجام وظایف و ایجاد اختلال در ارائه خدمات به شهروندان محترم پیشگیری به عمل آید.

5- تخطی از رعایت این بخشنامه، قابلیت پیگیری به عنوان تخلف اداری در میادی نظارتی ذیربط را خواهد داشت.

6- در صورت استمرار وضع موجود و احساس ضرورت انجام خدمات از راه دور ، متعاقبا بخشنامه ی مورد لزوم ابلاغ خواهد شد.

نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده ی بالاترین مقام مسئول هر واحد سازمانی می باشد.

index

index

 

خبرنگار: سیمین برادران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: