به گزارش برنا؛ سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جریان سومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه گفت: 2000 بسته غذایی که شامل 11 قلم خوراکی و به ارزش هر کدام 4 میلیون ریال است امروز در میان نیازمندان توزیع می شود.

او افزود: پلیس در کنار وظیفه تامین امنیت در سایر روزهای سخت و سایر مشکلات نیز در کنار مردم است و امروز نیز با این هدف رزمایش برگزار شد.

رئیس پلیس پایتخت در جریان رزمایش همدلی مومنانه تصریح کرد: با یاد و خاطره شهید فخری زاده این رزمایش برگزار می شود. شهیدی که صدها شاگرد برای پیشرفت کشور تربیت کرد. پس از ابلاغ فرمانده کل قوا و فرمانده ناجا تلاش شد که در بحث همدلی و کمک مومنانه فعال شویم. پرسنل نیروی انتظامی جز اقشار متوسط جامعه هستند اما باز هم پا به میدان گذاشته و کمک کردند تا این بسته‌ها آماده شود. در مرحله اول این رزمایش بالغ بر 2000 بسته غذایی و در مرحله دوم 4000 بسته غذایی میان نیازمندان توزیع شد.

او افزود: مجموعا تا این لحظه 8000 بسته کمک معیشتی میان نیازمندان محلات پس از شناسایی توزیع شده است با نام و یاد شهدا ما این رزمایش را برگزار می کنیم.

رئیس پلیس تهران بزرگ در پایان گفت: ما همچنان در کمک های خیرانه فعال هستیم. متاسفانه دشمنان کشور امروز شدیدترین فشارها را بر مردم وارد کرده و جامعه را دچار مشکلات اقتصادی کرده اند. ما سختی های مردم را درک می کنیم و تلاش می کنیم مقداری از این فشار را از روی شانه مردم برداریم.

//انتهای پیام: 5

خبرنگار: رضا پورحسین

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: