به گزارش برنا؛ سردار محمد حسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این خبر گفت : بنا به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ، از فردا یکشنبه پنجم  اردیبهشت ماه هزار و چهارصد ، اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو می باشد .

سردار حمیدی با تایید این خبر گفت: با مصوبه ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در پایتخت از فردا به مدت یک هفته لغو می باشد و این مصوبات برای پلیس لازم الاجراست .

او گفت: همچنین برابر این مصوبه ، تردد خودروهای شهروندان تهرانی در ساعات منع تردد شبانه از ساعت  22:00 الی  03:00 به موجب مصوبه قبلی که ممنوع اعلام گردیده بود ، همچنان برقرار می باشد ولی  در شب های نوزدهم ، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان هزار و چهارصد ، تردد مجاز بوده  و شهروندان می توانند تنها در این سه شب در سطح شهر تهران تردد داشته باشند  .

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود : برابر این مصوبات تردد ها از فردا در محدوده ی طرح  ترافیک به مدت یک هفته مجاز گردیده و در سه شب قدر نیز  منع تردد های شبانه لغو گردیده است ولی با این وصف باز هم از شهروندان تقاضا می شود  تردد های خود را مدیریت کرده و از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر  بویژه  هسته مرکزی شهر تهران ،  به منظور عدم گسترش ویروس کرونا و حفظ جان خود و دیگر شهروندان، جدا خودداری نمایند.

او تصریح کرد : مصوبات ستاد ملی  مبارزه با کرونا قانون و  برای پلیس راهور تهران بزرگ لازم الاجراست و پلیس در هر صورت مصوبات این ستاد را ملاک عملکرد خود قرار می دهد .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: