به گزارش برنا؛ سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی از اجرای طرح برخورد با تردد موتورسیکلت های سنگین در پایتخت و توقیف آنها در صورت رویت در سطح معابر خبر داد  .

سرهنگ جهانشاه بعرام آبادی  معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ گفت:  اجرای طرح برخورد با تردد موتورسیکلت های سنگین در پایتخت و توقیف آنها در دستور کار ویژه پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفته است و  صورت رویت این وسایل  در سطح معابر  حتما برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت  .

وی ادامه داد : با توجه به اهمیت موضوع و پیگیریها و  درخواست های شهروندان  تهرانی در خصوص تردد مزاحمت موتور سیکلت های سنگین در سطح معابر شهر تهران این مهم در دستور کار پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفته است .

 وی افزود :برخی از این راکبین با انتشار عکس ها و فیلم های خود هنگام انجام حرکات نمایشی آنها را  در فضای مجازی می نمایند که از رصد پلیس دور نمانده است که  پلیس راهنمایی رانندگی در این خصوص  برخوردی جدی خواهد داشت.

وی ادامه داد :  طرح تشدید برخورد با موتور سیکلت های سنگین بدون مجوز در شهر تهران آغاز شده و از ابتدای سال تاکنون   تعداد ۱۰ دستگاه  موتورسیکلت  سنگین  فاقد مدارک و پلاک توقیف  و به پارکینگ دلالت داده شد.

معاون هماهنگ کننده  پلیس راهور تهران بزرگ یادآور شد:  با توجه به اینکه این  موتورسیکلت های سنگین  فاقد پلاک و فاقد مجوز هستند و اصولاً تردد آنها در سطح شهر ممنوع میباشد در صورت تردد توسط  پلیس توقیف و راهی پارکینگ خواهند شد.

سرهنگ بهرام آبادی از راکبین این وسایل  خواست  از تردد با موتورهای سنگین بدون مجوز  و  بدون پلاک خودداری نمایند چرا که پلیس در این مورد خاص برخورد جدی خواهد داشت.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: