به گزارش برنا؛ مرد مسن 80 ساله،به نام "Ma Fugui" روز گذشته در حین رفتن به خانه،اتفاقی عجیب و غریب برای اورخ داد که توسط دوربین های شهری ضبط شدند.پس از انتشار این ویدئو در صفحات مجازی،باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.

روز گذشته مردی مسن به نام "Ma Fugui" در حال راه رفتن به سمت خانه اش بود که بطور ناگهانی،جلوی پایش یک سایه ای عجیب باز می شود و وی داخل آن می افتد.این اتفاق بسیار عجیبی است!تصور کنید که شما در حال راه رفتن هستید و از این که هیچ مانعی بر جلوی راهتان وجود ندارد،مطمئن می باشید که ناگهان داخل زمین فرو بروید!.

پس از این اتفاق عجیب و غریب ،بطور ناگهانی خبری از مرد مسن نمی شود و پسر بچه ای که در کنار پیر مرد در حال راه رفتن بود به این گودال نزدیک می شود.

لحظه-فرو-رفتن

اما یک فرد مغازه داری که سعی داشت مرد مسن را با استفاده از طناب بیرون بیاورد،نتوانست موفق شود و به همین دلیل با پلیس تماس گرفت و خوشبختانه کمک پلیس محلی موثر و تاثیر گذاربود که توانستند مرد مسن 80 ساله را از داخل این چاه ، حفره و یا سایه ایی خارق العاده بیرون بیاورند.

پس از بیرون آوردن مرد مسن از این چاه،او را به یک درمانگاه منتقل کردند که خوشبختانه توانستند آسیب های جزئی وی را درمان نمایند.پلیس نیز گفت که عمق این چاهی که بطور ناگهانی بر جلوی پای این مرد باز شد، 1.2 و عرض 1.5 متری داشت.با این وجود آنها هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد انتشار نکرده اند و به گفته یکی از مردم محلی،در حال بررسی شواهد برای یافتن نتیجه هستند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: