به گزارش برنا؛ پس از یک جراحی پیوند اعضای صورت 31 ساعته، کتی 21 ساله اتفاق جدیدی در زندگی او رخ داد. او قبل از اینکه در نهایت زیر تیغ جراحی برای پیوند برود ، 17 عمل جراحی انجام داده بود.چهره از شکل افتاده کتی نتیجه تلاش برای خودکشی در سن 18 سالگی بود که پس از تعدادی موانع احساسی که او به عنوان یک نوجوان با آن مواجه شده روی داد .

کتی برای خودکشی به صورت خود شلیک کرد و پس از این حادثه زنده ماند اما صورتش بشدت آسیب دید. حالا با گذشت سه سال از این ماجرا وی به تشخیص پزشکان تحت عمل جراحی قرار گرفت.براساس ویدئویی که در کلینیک کلیولند در بیمارستان " کلیولند " منتشر شده است، 100 درصد از صورتش توسط پزشکان پیوند زده شده است تا به نتایجی که کم تر از معجزه گفته می شود دست یابند.

جراح کلینیک کلیولند بیان کرد :فنون و فن آوری های نظیر تکرار عملیات جراحی، چاپ سه بعدی و واقعیت مجازی به عنوان بخشی از برنامه قبل از عمل مورد استفاده قرار گرفتند. به گفته آنان جراحی صورت این دختر یکی از طولانی ترین جراحی های پیوند صورت در دنیا بوده است.پزشکان بیمارستان (Hospital) کلیولند پیوند صورت وی را امیدوار کننده توصیف کرده اند.

این دختر 21 ساله در لیست انتظار برای پیوند صورت در سال 2016 قرار داده شد؛ بیش از یک سال بعد یک اهدا کننده یافت شد و کتی 40 پیوند صورت انجام داد . او حالا عمل جراحی انجام داد و جوان ترین فرد در ایالات متحده بود که این چنین عمل سنگینی را انجام داده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: