به گزارش برنا؛ سرهنگ محمد کالوسی، سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: روز گذشته ماجرای درگیری 3 جوان در خیابان وطن پور به پلیس مخابره شد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

او افزود: ماموران با حضور در محل درگیری اطلاع پیدا کردند 2 پسر 16 ساله با یک پسر 13 ساله درگیر شده و 2 پسر نوجوان در این درگیری باعث زمینگیر شدن پسر نوجوان شده و در حالیکه پسر 13 ساله نیمه جان روی زمین افتاده بود 2 پسر نوجوان پا به فرار گذاشتند که در این راستا پسر نوجوان به بیمارستان منتقل می شود.

سرهنگ کالوسی ادامه داد: پسر نوجوان در بیمارستان به کام مرگ فرو می رود و این در حالی بود که تحقیقات برای دستگیری عاملان این نزاع دسته جمعی ادامه داشت و مشخص شد یکی از 2 نوجوان دستش را دور گردن پسر 13 ساله انداخته تا او را به زمین بیندازند و همین ضربه باعث مرگ وی شده است.

سرکلانتریکم پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: در تحقیقات مشخص شد که در درگیری 3 پسر نوجوان یک دختر 17 ساله حضور داشته و درگیری بر سر این دختر جوان بوده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: هماهنگی با مقام قضایی صورت گرفته شد و مخفیگاه 2 پسر نوجوان و دختر جوان در تهران مورد شناسایی قرار گرفت  که در ادامه ماموران در عملیات های جداگانه موفق به دستگیری دختر جوان و یکی از 2 پسر حاضر در صحنه درگیری بازداشت شد.

سرهنگ کالوسی در پایان گفت: دختر و پسر نوجوان به مراجع قضایی معرفی شده و تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم پرونده در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: