به گزارش برنا؛ سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح خبر این خبر گفت: 20 اردیبهشت امسال خانم جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از آدم ربایی اش خبر داد.

او افزود: شاکی اظهار کرد دیشب در میدان شهید" طهرانی مقدم" سوار بر خودروی تاکسی اینترنتی شدم، اما  در مسیر یک خودروی پژو پارس خاکستری رنگ جلوی خودروی تاکسی را گرفت و  با نشان دادن تجهزاتی از قبیل بی سیم و شوکر اعلام کرد  مامور هستند و مرا به اجبار سوار خودروشان کردند.  

رئیس پلیس آگاهی تهران  ابراز کرد: شاکی ادامه داد، ماموران با بستن چشمانم و با ایراد جرح و گاز اشک آور، اموال از قبیل، یک رشته دستنبد، گردنبند طلا ، ساعت مچی و یک میلیون تومان وجه نقد را سرقت کرده و مرا در محدوده بزرگراه" فتح"  رها کردند که فورا با پلیس 110 تماس گرفتم.

سردار لطفی افزود: در تحقیقات پلیسی،  کارآگاهان متوجه شدند شاکی  دوستی بنام "مریم" دارد که قبل وقوع سرقت چندین ساعت با او  بوده است .

رئیس پلیس آگاهی تهران، عنوان کرد: بدین ترتیب کارآگاه با ظن به اینکه مریم در سرقت دست دارد با بهره گیری از روش های علمی کشف جرم، او را زیر نظر گرفته و در ادامه تحقیقات مشخص شد  او با شخصی بنام فرامرز در ارتباط بوده که در این آدم ربایی و سرقت نقش داشته است.

او تصریح کرد: با مشخص شدن این موضوع و هماهنگی های قضائی مریم، فرامرز و سه همدست دیگر این باند سرقت شناسایی و روز گذشته پس از هماهنگی های قضائی  در چندین عملیات همزمان تمامی اعضای این  باند در مخفیگاهشان بازداشت شدند .و در بازرسی از مخفیگاه فرامرز ساعت مچی شاکی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی  در پایان گفت: در تحقیقات بعمل آمده از  فرامرز و اعضای باند به آدم ربایی و سرقت از شاکی اعتراف کردند و  متهمان برای  انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره پنجم این پلیس قرار دارند

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: