به گزارش برنا؛ سرهنگ مومنی ضمن بیان این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 09:00 صبح امروز یک فقره واژگونی موتورسیکلت در این محدوده به پلیس راهور تهران بزرگ  اعلام می گردد . 

سرهنگ مومنی افزود : راکب یکدستگاه موتورسیکلت که با سرعت مشغول تردد در  مسیر  این بزرگراه   بوده به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از راه خارج شده و پس از برخورد با زمین  متوقف می گردد .

او گفت : تیم کارشناسی منطقه 2 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و  ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد :پس از بررسی های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد  راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده ، پس از  آنکه نتواسته موتورسیکلت خود را کنترل نماید  به زمین برخورد می کند  که از ناحیه گردن بشدت  مصدوم گردید، که با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان  منتقل شد.

مومنی بیان کرد: در خصوص این تصادف صورتجلسه ای  تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

مومنی از رانندگان موتورسیکلت خواست در حین رانندگی با سرعت مقرره  حرکت نمایند و  تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: