به گزارش برنا؛ سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز پنج‌شنبه ۳۱تیر  ماه 1400  اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می‌شود.

سرهنگ رنجبر افزود : ترافیک در بزرگراههای حکیم ، آزادراه تهران کرج ، شیخ فضل الله ، صیاد شیرازی ، بزرگراه امام علی  (ع) ، خیابان آزادی ، خیابان امامت ، خیابان جانبازان و در کل در اکثر معابر و بزگراههای شهر تهران بار ترافیکی خاصی نداریم .

او گفت : امروز پنج شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم .

سرهنگ رنجبر اضافه کرد : با خلوتی معابر ممکن است برخی رانندگان سرعت خودروی خود را بالا برده و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن و یا انجام حرکات نمایشی و لایی کشی بخواهند بهر ببرند که به این دسته از رانندگان توصیه میگردد فریب خلوتی معابر را نخورند و از سرعت مجاز  و مطمئنه جهت تردد استفاده کرده  چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا  همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون با سرعت مقرره در سطح شهر تهران تردد نمایید تا شاهد بروز تصادفات نباشیم .

او از شهروندان خواست با توجه به تعطیلی شش روزه شهر تهران و با توجه به وضعیت کرونایی از تردد های غیر ضرور در معابر جدا خودداری نمایند .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: