به گزارش برنا؛ مراسم معارفه رییس اورژانس کشور روز دوشنبه در ستاد مرکزی این سازمان برگزار شد.

جعفر میعادفر رییس جدید اورژانس کشور در این مراسم گفت: منابع انسانی ارزشمندترین عنصر هر سازمانی است و به واسطه این نیرو به سمت جلو حرکت می کنیم.

وی افزود: در سازمان اورژانس ۲۰ هزار نیروی ارزشمند و جهادی که به لباس خود و سازمان شان متعصب هستند، فعالیت می کنند.

میعادفر با بیان اینکه پرسنل اورژانس کشور در خط مقدم سلامت فعالیت می کنند، گفت : بیش از ۱۵ هزار نفر از نیروهای اورژانس به خاطر مراجعه حضوری به در منازل و برخورد با مردم درگیر کرونا شدند و همچنین ۱۵ نفر شهید تقدیم کشور کردیم.

رییس جدید اورژانس کشور افزود: باید قوانین و مطالباتی که پرسنل این سازمان از قبل داشتند را به حق انجام داده تا به بهره وری مناسبی برای سازمان دست پیدا کنیم.

وی در بحث قانون بهره وری برای پرسنل  اورژانس نیز گفت: این مورد  قبلا از دیوان عدالت رای مناسب گرفته که باید به سرانجام برسد تا همگی به حق قانونی خود دست یابند.

میعادفر ادامه داد: ما ۳.۵ میلیون ماموریت خانگی تا کنون داشته ایم و نیروهای اورژانس با عملکرد مناسب و به موقع خود پیام آور شادی برای مردم کشور خود شدند.

وی افزود: پرسنل اورژانس، ویژه و حساس هستند و باید نگاه ویژه ای به آنان شود که وزیر بهداشت هم نظر بسیار مثبتی در این مورد دارند و امیدوارم حمایت های ایشان برای پیشرفت کشور ادامه دار باشد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: