عباس شعبانی، معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار برنا ضمن اشاره به آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام شهر تهران گفت: پروژه های نیمه تمام تقریبا از 15 سال پیش تهران را درگیر کرده است که برخی از مدیریت قبلی شورای شهر به جا مانده و برخی به قبل تر بازمی گردد.

او افزود: برخی از پروژه ها سنواتی است و مشکلات و درگیری شدیدی ایجاد کرده اما برخی کوتاه مدت اجرا شده و باید با تدبیر درست آن ها را تمام کنیم و این دو برای ما اولویت دارد.

شعبانی تاکید کرد: برخی تقاطع ها مورد بهره برداری قرار گرفته ولی ناقص است یعنی بیش از 55 نقطه تقاطعی بزرگراهی در تهران وجود دارد که ناقص است و ممکن است رمپ و لوپ نداشته باشد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه همه این تقاطع ها را جز پروژه های نیمه تمام فرض می کنیم، افزود: اما از سوی دیگر هر جا کارگاهی است دلیلی بر نیمه تمامی نمی شود ممکن است پروژه مورد نظر تمام شده باشد ولی قسمت دیگرش به تعویق افتاده است.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی بنا است پروژه های نیمه تمام تهران به پایان برسد، گفت: ما در یک برنامه شش ماهه، یک ساله و دو نیم ساله تصمیم داریم همه پروژه های نیمه تمام را به سرانجام برسانیم.

خبرنگار: سیمین برادران

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: