سروری در گفت‎‌وگو با برنا

قفل‌های زده شده در شهر تهران برداشته می‌شود/ تحول تهران در سال ۱۴۰۱

قفل‌های زده شده در شهر تهران برداشته می‌شود/ تحول تهران در سال 1401

نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: شهر تهران در سال 1401 شاهد تحولاتی خوبی خواهد شد و مردم این تحولات را احساس می‌کنند.

پرویز سروی نائب رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا، درباره عملکرد شهرداری تهران در سال 1400، اظهار کرد: از آغاز مدیریت شهری تاکنون مدت کوتاهی است و زمان کافی برای قضاوت عملکرد مدیران شهر نیست.

وی گفت: نگاه تحولی مدیریت شهری نشان از این دارد که شهر دارد تکان می‌خورد، قرار است قفل‌هایی که بر شهر زده است برداشته شود و شورای شهر تهران نیز زمینه را فراهم می‌کند. به طور منظومه‌ای به شهر نگاه می‌کنیم تا در تمام ابعاد موانع برداشته شود. در موضوعاتی مانند شفافیت، هوشمندسازی، فرهنگی، شهرسازی و ... به دنبال باز کردن قفل‌ها هستیم.

سروری بیان کرد: در حوزه حمل و نقل شاهد هستیم که اقدامات خوبی برداشته شده است 4 سال پس رفت در حوزه اتوبوسرانی بودیم و درحال حاضر در بحث مترو نیز اقدامات خوبی انجام شده است پیش از این در حوزه قطعات مترو شاهد مشکلات متعددی بودیم اما شارژ انبارهای قطعات گام های خوبی برداشته شده است.

نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه توسعه مترو مهم ترین دغدغه شورا و شهرداری تهران بوده است، ادامه داد: در بحث محلات اقدامات جدیدی صورت گرفته و نگاهمان را به مناطق جنوبی شهر تشدید کردیم و بیشترین اولویت‌ها را قرار دادیم.

وی خاطرنشان کرد: شهر تهران در سال 1401 شاهد تحولاتی خوبی خواهد شد و مردم این تحولات را احساس می‌کنند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار اجتماعی

اخبار برگزیده