آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت در نوزدهمین روز از اردیبهشت ماه

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت، آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت با بیان اینکه ترافیک صبحگاهی در پایتخت پرحجم اما به صورت روان و بدون مشکل در حال جریان است، اظهار کرد: بزرگراه زین الدین از هنگام، آزادراه از آزادگان، خیابان آزادی از شهیدان، بزرگراه نواب از میدان نهم دی و حکیم از کاشانی دارای بار ترافیکی سنگین هستند.

وی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران و مقابل مدارس به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، مسیر جنوب به شمال چمران قبل از گفتگو تا همت ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان، بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی ، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای بار ترافیکی هستند.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین از هنگام ، بزرگراه بابایی از هنگام ، بزرگراه یادگار امام(ره) از صالحی ، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست نیز دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

سرهنگ شریفی خاطرنشان کرد: ترافیک در شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح ، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی نیز سنگین گزارش شده است.

انتهای پیام/

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اجتماعی

  اخبار برگزیده