عضو شورای شهر تهران:

امیدواریم سال آینده نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب برگزار شود

علوی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی گفت: امیدواریم این نمایشگاه برای سال آینده بدور از سیاست بازی ها در شهر آفتاب برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید احمد علوی عضو شورای ششم شهر تهران در جریان بازدید از روند آماده سازی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب در مصلی گفت: با توجه به برگزاری این نمایشگاه در داخل شهر لازم است اقداماتی برای مراعات حال همسایگان مصلی و اهالی این محل صورت گیرد.

وی ادامه داد: در همه جای دنیا مردم محلات از برگزاری رویدادهای اینچنینی منتفع می شود اما در کشور ما برعکس است، بنابراین لازم است در زمان برگزاری نمایشگاه، همسایگان مصلی را ویژه ببینیم.

وی همچنین با اشاره به لزوم رعایت مسائل ایمنی (HSE) در نمایشگاه، بر لزوم رعایت مسائل مرتبط با سلامت روان اهالی و بازدیدکنندگان تاکید کرد و گفت: موضوع ترافیک میتواند برای مردم محله مشکل آفرین باشد.

وی همچنین با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری نمایشگاه سی و چهارم در سال ۱۴۰۲ در شهر آفتاب افزود: امیدواریم بدور از سیاست بازی ها، نمایشگاه در محلی که مختص آن ساخته شده، ترافیک مزاحم برای شهروندان کمتر دارد و مسائل ایمنی آن مرتبط با موضوع نمایشگاه دیده شده است برگزار شود.

انتهای پیام/

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اجتماعی

  اخبار برگزیده