راه نجات تهران قانون جامع مدیریت پایتخت است

راه نجات تهران قانون جامع مدیریت پایتخت است

عضو شورای شهر تهران گفت: راه نجات تهران قانون جامع مدیریت پایتخت است و اگر قرار است کاری از مدیریت شهری ششم باقی بماند این قانون جامع خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا؛ مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران در هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر پس از استماع گزارش شهردار تهران با تأکید بر اینکه بر اساس بیانیه گام دوم، جوانان زمینه ساز تحول هستند، اظهار کرد: یکی از راهبردهای شهردار تفاهم نامه ها و قرارگاه هاست که اقدام خوب و اما کوتاه مدت است. راه نجات تهران قانون جامع مدیریت پایتخت است و اگر قرار است کاری از مدیریت شهری ششم باقی بماند این قانون جامع خواهد بود.

وی تأکید کرد: اداره پایتخت نیازمند قانون ویژه است و تأکید می کنم این موضوع را در دستور کار قرار دهید و از توان مجلس شورای اسلامی استفاده شود. اگر منتظر قانون مدیریت یکپارچه نشسته ایم به دلیل مسائل قانونی در شرایط فعلی به نتیجه نخواهد رسید.

اقراریان با اشاره به مشکلات جنوب شهر تهران، خاطرنشان کرد: مادامی که نتوانید تصویری از زندگی در جنوب شهر تهران ارائه دهید نمی توانید از این ظرفیت برای تحول شهر استفاده کنید.

وی افزود: امروز اگر نتوانیم مشارکت دستگاه های دیگر را به صورت قانونمند و نه با مشارکت التماسی جذب کنیم نمی توانیم به نتیجه برسیم. پایتخت بودن تهران به بلای جان این شهر تبدیل شده که با اصلاح قوانین، این مسئله حل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده