وضعیت ترافیکی معابر اصلی تهران در هشتمین روز از مردادماه

کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در تمام معابر پایتخت بار صبحگاهی نسبتا سنگین ولی در حال حرکت و روانی گزارش می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ مجید رنجبر کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت معابر صبحگاهی امروز شنبه  8 مرداد  ماه 1401   گفت : با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از وضعیت ترافیکی سطح معابر و بزرگراههای پایتخت صورت پذیرفت ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک از ابتدای ساعات صبح در معابر شهر تهران بودیم  

وی گفت : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می باشند . 

سرهنگ رنجبر افزود : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند. 

کارشناس مرکز کنترل ترافیک  پلیس راهور تهران بزرگ  بیان داشت : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 

 وی گفت : با توجه به تغیر شرایط  جوی  و فرق  کردن حال و هوای بارانی در مسیرها و با لغزنده شدن معابر در شهر تهران سرعت خودروها کند تر شده و همین امر باعث کندی حرکت و کاهش  سرعت ها در سطح معابر می گردد . 

سرهنگ رنجبر افزود : موتور سواران در شرایط بارانی  و لغزنده بودن معابر از موتورسیکلت استفاده نکرده و هیچ گاه از خطوط ویژه و اضطرار عبور ننمایند.

 

انتهای پیام/

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده