۵ بازار میوه وتره بار افتتاح شد

5 بازار میوه وتره بار افتتاح شد

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار شهر تهران از افتتاح 5 بازار میوه وتره بار خبر داد وگفت: کلنگ 14 میدان میوه وتره بار امروز در 13 محله به زمین زده شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان  مدیریت میادین میوه و تره بار شهر تهران در مراسم آغاز ساخت 14 میدان، بازار و بازارچه میوه و تره بار و افتتاح و توسعه پنج بازار میوه و تره بار گفت: میادین ارتباط نزدیکی با سفره مردم دارند و ما در مقاطع زمانی مختلفی با برخی تنش‌ها مواجه هستیم. برای مثال در همین ایام اربعین پیش از روز اربعین با خروج برخی از محصولات از کشور مواجه بودیم که موجب افزایش قیمت برخی از این محصولات در کشور می‌شد اما خوشبختانه با رصد و عملکرد به موقع از بالا رفتن قیمت جلوگیری شد.

وی افزود: امیدواریم با تصویب شورای اسلامی شهر تهران بتوانیم زنجیره تامین خود را تکمیل کنیم و با اطمینان از حمایت شهردار تهران بتوانیم در عرصه‌های خاص و موقعیت‌های ویژه از بالا رفتن قیمت جلوگیری کنیم و در ادامه این مسیر تکمیل شبکه توزیع را محقق کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهر تهران ادامه داد: 200 بازاری که در دستور کار داریم می‌توانند تکمیل زنجیره توزیع را به همراه داشته باشند. امروز بر اساس قولی که داده‌ایم با پشتوانه شهردار تهران 200 بازار میوه و تره بار در طول دو سال احداث خواهد شد و در حال حاضر غریب به 220 زمین از شهرداران مناطق معرفی شده که 40 زمین از این تعداد آماده کلنگ زنی هستند و امروز کلنگ زنی 4 میدان تره بار انجام خواهد شد.

فصاحت با تاکید بر اینکه تکمیل زنجیره تأمین در شهر تهران برای سازمان میادین میوه و تره بار از اهمیت بسزایی برخوردار است،‌ افزود: 14 میدانی که امروز کلنگ زنی می‌شود در 13 محله تهران قرار گرفته است که هفت مورد از آنها در محله‌هایی است که برای اولین بار دارای میدان تره بار می‌شود. 85 درصد از بازارهای ما که احداث خواهند شد در جنوب شهر تهران خدمت رسانی خواهند کرد و با افتتاح این میادین 3 درصد به مجموع نفوذ بازارهای ما افزوده خواهد شد.

وی درادامه گفت: این 14 بازاری که امروز کلنگ زنی می‌شود 13 هزار متر مربع زمین به مجموعه خدمت رسانی میادین با 81 غرفه اضافه خواهد شد و حدود 400 هزار نفر از مردم شهر از خدمات این میادین بهره‌مند خواهند شد.

 مدیرعامل سازمان  مدیریت میادین میوه وتره بارشهر تهران خاطرنشان کرد: در انتهای این مراسم به صورت نمادین5 میدان میوه و تره بار در پنج منطقه تهران از میان14 میدان تره باری که امروز کلنگ زنی می‌شود آغاز کار این پروژه‌ها انجام شد.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده