کشف ۱۰ تن برنج تقلبی از فروشگاهی در خیابان مولوی

کشف 10 تن برنج تقلبی از فروشگاهی در خیابان مولوی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 10 تن برنج تقلبی به ارزش 10 میلیارد ریال از فروشگاه عمده فروشی برنج در خیابان مولوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به کشف برنج تقلبی در جنوب تهران گفت: روز گذشته در دریافت خبری درباره توزیع برنج‌ های تقلبی در یک فروشگاه عمده فروشی برنج در محدوده خیابان مولوی تهران، سریعا  تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ رسیدگی به این موضوع را بر عهده گرفتند.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات و بررسی‌های میدانی با هماهنگی قانونی،‌ تیمی از ماموران این پلیس به فروشگاه مذکور اعزام شدند و در بازرسی از این محل، 5000 کیلو برنج خارجی و 5840 کیلو برنج ایرانی به همراه 7 هزار کیسه خالی و دستگاه دوزندگی کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان ترفند فروشنده این برنج‌های تقلبی اظهار کرد: بررسی‌های ابتدایی نشان داد که مالک فروشگاه با مخلوط کردن برنج‌ ها، آن‌ها را به عنوان برنج ایرانی با نام شرکت‌های معتبر پخش می‌کند. در بازجویی‌های اولیه، متصدی این واحد صنفی به جرم خود اعتراف کرد و گفت که با بسته بندی برنج‌ های تقلبی آنها را به عنوان برنج‌های مرغوب ایرانی می‌فروخته‌ است.

سرهنگ بهرامی با اشاره به دستگیری یک متهم در ارتباط با این پرونده تصریح کرد: وی پس از تکمیل پرونده برای گذراندن مراحل قانونی به دادسرا منتقل شد. همچنین کارشناسان پس از بررسی اموال، ارزش ریالی کالاهای تقلبی مکشوفه را حدود 10 میلیارد ریال برآورد کردند.

وی همچنین از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده موارد ین چنینی گزارش‌های خود را در این زمینه از راه سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده