در حوزه امنیت با بحران مواجه نیستیم

در حوزه امنیت با بحران مواجه نیستیم

استاندار تهران گفت: امروز در حوزه امنیت دچار خدشه شده‌ایم اما بحران نداریم.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ علیرضا فخاری استاندار تهران در آیین تکریم و معارفه استاندار تهران گفت: نگاه ما به آینده و امیدبخشی آینده به استانی است که از لحاظ اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در جایگاه ویژه ای قرار دارد، به شکلی که از لحاظ وسعت بیست و نهمین استان کشور و به لحاظ جمعیت نخستین استان کشور است.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ درصد صنایع و ۷۵ درصد اقتصاد ملی در تهران شکل می‌گیرد، افزود: وجود صنایع و بخش‌ های مهمی از حوزه های گوناگون در تهران پیچیدگی‌هایی را در این استان شکل می‌دهد، به شکلی که شب گذشته در آخرین ساعات گفتند که برای فردا با توجه به آلودگی هوا چه تصمیمی بگیریم و مدارس تعطیل شوند یا خیر ؟ این اوضاعی است که با آن درگیر هستیم.

استاندار تهران ادامه داد: در نظام برنامه ریزی برای دهه‌ های آینده فکر شده اما در هر مقطعی نیازمند بازنگری هستیم. اگر این کار در فرآیند درستی انجام شود قطعا شاهد تحول اساسی خواهیم بود. توجه به کرامت انسانی انسان ها و توجه به تقاضای عام مردم برای داشتن زندگی راحت بدون دغدغه در سیطره امنیت استوار از مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: استاندار تهران به عنوان رئیس شورای تأمین است و وظیفه نظارت بر دستگاه‌ هایی که به مردم خدمت می کند را دارد؛ امروز در حوزه امنیت دچار خدشه شده‌ایم اما ما بحران نداریم. قطعا امنیت زیرساخت های توسعه را فراهم می‌کند و جریان عادی کسب و کار و امورات جاری مردم باید خود را به خوبی نشان دهد و البته این ها در فرآیندی مشترک شکل می‌گیرد.

فخاری تاکیدکرد: به همت همه همکاران در این مسیر گام های استواری برمی داریم و قطعا در این مسیر از توجه، تذکر و مشورت و پیشنهاد همه فرهیختگان ، بزرگان و همه کسانی که دل درگروی پیشرفت و توسعه کشور دارند دریغ نخواهیم کرد. همچنین از حسن نظر رئیس جمهور و وزیر کشور که این مسئولیت را به من دادند تشکر می‌کنم.

وی در پایان گفت: به موضوع جوانگرایی اشاره شد به همین جهت باید فردی از آقای منصوری جوانتر برای استانداری می آوردند اما با توجه به فرمایشات رهبری«افراد باید دلشان جوان باشد و با نشاط و استوار در جهت خدمت به مردم گام بردارند» که تلاش می‌کنم اینگونه حرکت کنم.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده