تشکیل کارگره ویژه نوسازی بافت فرسوده در دستور کار سازمان نوسازی

تشکیل کارگره ویژه نوسازی بافت فرسوده در دستور کار سازمان نوسازی

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از تشکیل کارگروهی ویژه برای بررسی و رفع موانع و چالش های نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ با توجه به ابلاغ بند 15 ضوابط طرح تفصیلی شهر تهران و تسهیل روند ساخت و ساز در بافت فرسوده، در راستای رفع مسائل و مشکلات ساخت و ساز و تسریع فرایند صدور پروانه در بافت، جلسه ای به میزبانی سازمان نوسازی با حضور معاونین شهرسازی و معماری مناطق 1، 9، 10، 14، 15 و 16، مدیرعامل سازمان نوسازی، معاون توسعه محله ای، مدیر اداره راهبری دفاتر و مدیران دفاتر توسعه مناطق مذکور برگزار شد.

مهدی هدایت مدیرعامل سازمان نوسازی شهرتهران اظهار کرد: در این جلسه چالش های موجود در روند تجمیع پروژه های مسکونی که توسط دفاتر توسعه محله مطرح شد، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید حسب مورد در خصوص تهیه گزارش ها و طرح های لازم، اقدام مقتضی صورت پذیرد.

هدایت گفت: در خصوص مسائل ویژه هر منطقه مقرر شد موضوع در کارگروه ویژه نوسازی بافت فرسوده که تشکیل آن در دستور کار سازمان نوسازی قرار گرفته است، تصمیم گیری شود.

لازم به ذکر است این کارگروه با همکاری سازمان نوسازی و شهرداری مناطق به منظور ایجاد روند یکپارچه در بکارگیری ضوابط طرح تفصیلی در بافت و نیز بررسی پرونده هایی که حسب شرایط با چالش مواجه هستند، ایجاد شده است.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده