آماده سازی اردوگاه‌های رامسر برای گردشگران نوروزی

آماده سازی اردوگاه‌های رامسر برای گردشگران نوروزی

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر گفت: اردوگاه‌های شهرستان رامسر برای میزبانی از گردشگران نوروزی آماده می‌شود.

به‌ گزارش خبرگزاری برنا، نادر سحرخیز در حاشیه جلسه ظرفیت‌سازی برای پذیرایی از گردشگران نوروزی که در محل اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر برگزار شد، گفت: یکی از زیرساخت‌های با اهمیت شهرستان رامسر اردوگاه‌های متعدد در ورودی شهر رامسر از ورودی گیلان است که برای رامسر بسیار با اهمیت است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر وجود این اردوگاه‌ها را زمینه‌ساز ایجاد محیط‌ی تفریحی و تفرجی دانست و افزود: این اردوگاه‌ها سالانه با برگزاری مراسم، جشنواره‌ها و مسابقات متعدد باعث حضور گردشگران در شهر نمونه گردشگری رامسر خواهد شد.

وی یادآور شد: امکانات موجود در این اردوگاه‌ها از جمله اقامت و تفرج باعث می‌شود بخشی از گردشگران در این اماکن حضور داشته باشند و از امکانات موجود استفاده کنند.

سحرخیز ظرفیت اردوگاه‌ها برای اقامت را بالغ بر ۵ هزار نفر دانست و تصریح کرد: با ایجاد محیط‌های مفرح مانند مزارع گردشگری و تفریحی می‌توان از امکانات این اردوگاه‌ها بیشتر استفاده کرد.

وی موقعیت ممتاز قرارگیری اردوگاه‌ها در ورودی شهر نمونه از سمت گیلان و در نزدیکی تله کابین رامسر را یکی دیگر از ویژگی‌های این مجموعه‌ها برشمرد و خاطر نشان کرد: گردشگران قابل توجهی که از مجموعه شهر سبز دیدن می‌کنند می‌توانند از امکانات اردوگاه‌ها بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده