استفاده فرهنگیان از خدمات بیمه درمان تکمیلی با طرح بیمه ای میعاد

استفاده فرهنگیان از خدمات بیمه درمان تکمیلی با طرح بیمه ای میعاد

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از اجرای طرح بیمه ای میعاد در قالب بسته های معیشتی و کاملا رقابتی در صنعت بیمه ای کشور برای فرهنگیان عضو صندوق خبرداد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم رونمایی از طرح میعاد که با همکاری بیمه معلم اجرا می گردد، گفت: این طرح فاخر از جمله طرح های بیمه ای خلاقانه در قالب بسته های معیشتی و کاملا رقابتی در صنعت بیمه ای کشور برای فرهنگیان عضو صندوق  است.

 وی بیان کرد: طرح بیمه مستمری ویژه بازنشستگان، در چارچوب سیاست ها و اهداف کلان و برنامه های راهبردی موسسه به منظور تحقق بخشی از انتظارات و خواسته های فرهنگیان به اجرا گذاشته شده است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به ویژگی ها و مزایای طرح میعاد گفت: مزایای این طرح شامل پرداخت مستمری ماهانه به حساب بیمه‌شده، استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی و امکان برخورداری از تخفیفات حداکثری در کلیه رشته‌های بیمه‌ای است.

 نجف پور کردی با بیان اینکه سایر مزایای این طرح را شامل مستمری مادام‌العمر و همچنین امکان خرید سایر بیمه نامه های مورد نیاز عنوان کرد: فرهنگیان در شرف بازنشستگی عضو موسسه می‌توانند قبل از بازنشستگی ازطریق دفاتر نمایندگی موسسه در استان‌ها و یا ادارت آموزش و پرورش منطقه خود، استمرار عضویت خود در موسسه را اعلام نمایند تا از مزایای این طرح برخوردار شوند.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان تصریح کرد: اساس کار ما در موسسه بر پایه تکریم عملی فرهنگیان است و به فضل الهی و توسل به ائمه اطهار و با عنایت شهدا و با استفاده از تمامی ظرفیت ها، امکانات و توانمندی های موسسه و شرکت های تابعه در جهت صیانت از منافع حقوق اعضا و اجابت درخواستهای به حق فرهنگیان و تحقق برنامه ها و وعده های داده شده تلاش خواهیم کرد.

 انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده