اسماعیلی: کمیته امداد در پیوستن به دولت الکترونیک پیشتاز است

اسماعیلی: کمیته امداد در پیوستن به دولت الکترونیک پیشتاز است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های فناورانه کمیته امداد گفت: کمیته امداد در پیوستن به دولت الکترونیک پیشتاز است.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از غرفه کمیته امداد در نمایشگاه  CTEX گفت: حضور کمیته امداد در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی یک گام رو به جلو و مترقی در ارائه خدمات هوشمند به مددجویان است.

وی اظهار کرد: کمیته امداد نهاد خدمت‌گزار و برآمده از انقلاب اسلامی است و هم اکنون که در دهه مبارک فجر به سر می بریم شاهد فعالیت‌های فناورانه این نهاد انقلابی در نمایشگاه CTEX هستیم. با یاری خدا، این نهاد با امدادگران خدوم خود دستاوردهای خوبی به دست آورده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادامه داد: نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی فرصت مناسبی بود تا کمیته امداد با برپایی غرفه و حضور فعال در این نمایشگاه، دستاوردهای هوشمندسازی خود و پیوستن به دولت الکترونیک را به عموم جامعه معرفی کند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: این یک پیشرفت و اعتلای بزرگ است که تصمیم‌گیران در کمیته امداد از مزیت‌های فضای مجازی برای بهبود خدمات‌رسانی خود استفاده کنند. به روز بودن مدیران مجموعه کمیته امداد جای تقدیر دارد چرا که آنها در پیوستن به دولت الکترونیک پیشتاز بودند و هم اکنون با به عرصه دولت هوشمند گذاشته‌اند.

وی اضافه کرد: به طور کلی فعالیت دستگاه‌ها در سطح دولت هوشمند، رضایت‌بخش است و این اجماع نخبگی برای حوزه فرهنگی و اجتماعی که بتواند مسائل خود را به روز پیش ببرد یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همه دستگاه‌ها از جمله کمیته امداد در این مسیر یاری خواهیم رساند.

انتهای پیام/ 


 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده