قیمت تمام شده هر بلیط ۲۲ هزار تومان/ دارایی ۱۰۰ هزار میلیاردی زیر ساخت اتوبوسرانی تهران

قیمت تمام شده هر بلیط ۲۲ هزار تومان/ دارایی 100 هزار میلیاردی زیر ساخت اتوبوسرانی تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: قیمت تمام شده هر بلیط ۲۲ هزار تومان است و هزینه های دیگر در قیمت گذاری لحاظ نشده است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ جلال بهرامی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در یکصد و سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اعتقاد شخصی من این است که از مردم کرایه دریافت نکنیم، اظهار کرد: مردم در درجه اول با نبود اتوبوس مواجه هستند و مشکل دوم آنها پرداخت کرایه است.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه شهرداری باید هفت هزار اتوبوس نوسازی شود که از این میزان دو هزار اتوبوس را وزارت کشور تأمین می کند و مابقی را ما باید تأمین کنیم، خاطرنشان کرد: قیمت تمام شده هر بلیط ۲۲ هزار تومان است و هزینه های دیگر در قیمت گذاری لحاظ نشده است.

بهرامی تأکید کرد: وقتی رقم را کمتر تعیین کنیم و کسی انگیزه ای برای سرمایه گذاری در این بخش نداشته باشد، اتوبوس نخواهیم داشت که مردم بتوانند با آن تردد کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه دارایی و زیرساخت اتوبوسرانی ۱۰۰ هزار میلیارد تومان است، یادآور شد: هر اتوبوس سه برابر فضای خود، به پارکینگ نیاز دارد و از طرفی صدها کیلومتر نگهداری خطوط بی آرتی انجام می شود؛ لذا درخواست ما این است که رقم پیشنهادی به تصویب برسد.

وی با تأکید بر اینکه تدبیر اصلی ما این است که به هیچ عنوان پول نقد دریافت نشود، اظهار کرد: تلاش ما این است که تا خرداد ماه بتوانیم این موضوع را مدیریت و از پرداخت وجه نقد به عنوان یک مفسده جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده