ایجاد ۵ هزار و ۵۰۰ شغل با راه اندازی ۲۰ مرکز کارآفرینی

ایجاد 5 هزار و 500 شغل با راه اندازی 20 مرکز کارآفرینی

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از ایجاد 5 هزار و 500 شغل توسط 20 مرکز کار آفرینی پویش در هر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در آیین افتتاح ۳ سرای محله، زیرگذر سولیران و ۲۰ مرکز پویش (کارآفرینی توسعه و تسهیل کسب و کار) که امروز  چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ در چهل و هشتمین رویداد امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: با اهتمام ویژه به مسائل مردم در حوزه فرهنگی و اجتماعی در این دوره از مدیریت شهری در کنار توجه به زیرساخت های شهری، با وجود اینکه برنامه ما افتتاح ۲ مرکز کارآفرینی در سال ۱۴۰۱ بود اما با همراهی مردم امروز شاهد افتتاح ۲۰ مرکز کارآفرینی پویش در شهر تهران هستیم.

وی افزود: این ۲۰ مرکز حدود ۵ هزار و ۵۰۰ شغل ایجاد و پیشگیری از آسیب می کنند و امیدواریم جوانان ما در مسیر پیشرفت و اشتغال روز به روز زندگی شان رونق بیشتری داشته باشد. این مراکز در مناطق ۲، ۴، ۵، ۱۱ و ۱۸ افتتاح می شوند.

در ادامه این مراسم مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در ویدئو کنفرانسی درباره افتتاح مرکز پویش این منطقه اظهار کرد: یکی از نقاط آسیب شهر تهران رود دره فرحزاد بود که با تمهیدات شهردار تهران این تهدید به یک فرصت تبدیل شده و برنامه ریزی هایی برای سکونتگاه های روددره فرحزاد نیز انجام شده است که در ذیل این برنامه ها امروز افتتاح مرکز پویش محله فرحزاد را داریم.

وی افزود: موضوع این مراکز استعدادیابی و آموزش به گروه نوجوانان است که دانش آموزانی از محلات کم برخوردار به این مراکز معرفی و استعدادیابی می شوند و برای استفاده از استعدادهای آنها برنامه ریزی می شود؛ پیش بینی می شود سالیانه از استعداد ۱۵۰ جوان و نوجوان در این مراکز برای نیل به اهداف تعیین شده استفاده شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده