رسیدگی به خیابان پیروزی و لایروبی انهار در آخرین پنجشنبه سال ۱۴۰۱

رسیدگی به خیابان پیروزی و لایروبی انهار در آخرین پنجشنبه سال ۱۴۰۱

در آستانه بهار طبیعت و همزمان با بیست و پنجمین روز اسفند ماه، صبح امروز طرح بهاران خدمت با آماده باش نیرو های خدمات شهری با توجه به بارش باران در خیابان پیروزی اجرایی شد .

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد هادی علی‌احمدی، شهردار منطقه۱۳ گفت : در طرح بهاران خدمت همزمان با آخرین پنجشنبه سال ۱۴۰۱ ، ضمن ارائه ده ها خدمت، اکیپ های خدمات شهری با آماده باش ، مشکلات ناشی از باران را در خیابان پیروزی رفع کردند . 

او افزود: خیابان پیروزی از پررفت و آمد ترین خیابان‌های شرق تهران محسوب می‌شود و توجه به نگهداشت این خیابان و مهار آبگرفتگی احتمالی در روز های بارندگی از اهمیت بسزایی برخودار است . 

شهردار منطقه۱۳ در خصوص اجرای طرح نگهداشت شهر و بهاران خدمت با مشارکت نواحی چهارگانه در آخرین پنجشنبه سال ادامه داد: این طرح با مشارکت ۱۰۳ کارگر در ضلع شمال و جنوب در خیابان سوم نیروی هوایی تا عادلی، بستان منش تا شعرا و شعرا تا کلاهدوز به اجرا در آمد . 

به گفته او، این طرح با اولویت لایروبی انهار رو باز و روبسته ،کانال ها و حوضچه های خیابان پیروزی اجرا و خدمات مختلفی شامل رفت و روب ، برچسب کنی از دیوار ها و کف معابر ، طعمه گذاری مبارزه با جانوران مضر شهری،  پاکسازی و کند و کوب  قطعات فضای سبز،  ارائه شد . 

 محمدهادی علی احمدی گفت: شرایط منطقه در زمان بارش باران به صورت کامل کنترل می شود و گشت های خدمات شهری به صورت منسجم وضعیت منطقه را رصد می کنند.

انتهای پیام/ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده