اجرای کارناوال موزیکال عروسک های غول پیکر در میدان آرژانتین

 اجرای کارناوال موزیکال عروسک های غول پیکر در میدان آرژانتین

شهردار ناحیه 5 منطقه 6 تهران در حوزه اجتماعی و فرهنگی از اجرای کارناوال موزیکال عروسک های غول پیکر در میدان آرژانتین، پایانه بیهقی و فروشگاه شهروند و دوره های گردشگری و زیارتی و برپایی میز خدمت غربالگری در سرای محلات ناحیه خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری برنا؛ مجید اردکانی شهردار ناحیه 5 منطقه 6 تهران با اشاره به ابتکار محیط زیستی بافت سبدهای گل حجیم با چوب توت از نصب ۳۰ عدد از این المان‌های شهری در معابر اصلی و بزرگراه های سطح ناحیه خبر داد.

 اجرای 3 فرش گل در بزرگراه مدرس

 وی ادامه داد: در حوزه فضای سبز نیز کاشت ۴۰۰ اصله نهال در معابر اصلی و منازل شهروندان، اجرای ۳ عدد فرش گل با گل های بنفشه در بزرگراه شهید مدرس صورت گرفت.همچنین در نگهداشت شهر ضمن نوسازی، رنگ آمیزی و شست و شوی ۱۵۰ مخزن سطح ناحیه، کلیه انهار لایروبی، و برچسب های تبلیغاتی در سطح معابر اصلی پاکسازی شد.

اجرا نور پردازی در بزرگراه شهید سلیمانی و شهید بهشتی

 اردکانی بیان کرد: در حوزه زیباسازی نیز در تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی و خیابان شهید دکتر بهشتی نورپردازی اجرا شد. ضمنا جداول اتوبانی و دیواره ها در خیابان ولی عصر(عج) به متراژ ۲۵۰۰ متر طول رنگ آمیزی شد و المان‌های عید نوروز در معابر منتخب نصب شد.

شهردار ناحیه ۵ با اشاره به اقدامات حوزه فنی و عمرانی از تراش و روکش مکانیزه بزرگراه شهید مدرس در محور جنوب به شمال خبر داد و افزود: در حدود ۴۰۰۰ متر تاکنون روکش و ما بقی آن در ایام نوروز صورت می پذیرد.

اردکانی با اشاره به پیاده روسازی تیپ ۲ به مقیاس ۲۰۰ متر مربع از اجرای جدول آبروی بتنی به ۱۱۰ متر طول در سطح ناحیه خبر داد.

شهردار ناحیه۵ همچنین از اجرای خط کشی محوری و بلوک عابر پیاده به طول ۹۰۰ متر، مناسب سازی و شست و شوی المان های ترافیکی سطح ناحیه خبر داد.

 وی در حوزه اجتماعی و فرهنگی  با اشاره به واقع شدن پایانه بیهقی و فروشگاه شهروند از اجرای کارناوال موزیکال عروسک های غول پیکر در میدان آرژانتین و این دو مکان خبر داد.

شهردارناحیه۵ همچنین از اجرای دوره های گردشگری و زیارتی و برپایی میز خدمت غربالگری  در سرای محلات ناحیه خبر داد.

 اردکانی خاطر نشان کرد: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان برنامه روز اولی ها با حضور در منزل نوه یکی از شهدای سطح ناحیه و خدمات رسانی مستمر به مساجد و اجرای برنامه غباروبی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده