جمع‌آوری ۲۳۵ معتاد متجاهر در پایتخت در آخرین روز سال ۱۴۰۱

جمع‌آوری ۲۳۵ معتاد متجاهر در پایتخت در آخرین روز سال ۱۴۰۱

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از جمع‌آوری ۲۳۵ معتاد متجاهر در اجرای آخرین مرحله از طرح امنیت اجتماعی و ارتقای سطح امنیت پلیس پیشگیری در آستانه سال نو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سرهنگ محمد گودرزی درباره جزئیات اجرای این طرح گفت:‌ در آخرین روز از سال ۱۴۰۱ طرح امنیت اجتماعی و ارتقای سط امنیت در سطح تمامی کلانتری‌های تهران به اجرا درآمد. در جریان این طرح تمامی تیم‌های تخصصی و عملیاتی کلانتری‌ها و همچنین تیم‌های ضربت مشارکت داشته و اقدام به اجرا و عملیاتی کردن این طرح کردند.

وی با بیان اینکه تمامی مالخران و فروشندگان و سارقان اموال مسروقه در اقدامی اطلاعاتی در این طرح شناسایی شدند افزود: با هماهنگی مقام قضایی تمامی افراد شناسایی شده در چند عملیات همزمان و منسجم و پیچیده پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود:‌ همچنین در این طرح که ۲۴ ساعت ادامه داشت تعداد ۲۳۵ نفر معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مراکز بازپروری تحویل داده شدند.

گودرزی درباره متهمان دستگیر شده نیز گفت:‌ متهمان اکثرا از افراد سابقدار بودند که بازداشت شدند.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی از سوی پلیس پیشگیری در سال ۱۴۰۲ نیز با قوت ادامه خواهد داشت و در سطح محلات به صورت روزانه اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار اجتماعی

اخبار برگزیده