به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد در خصوص پاکسازی معابر شهر و ارائه خدمت ب زائران در سه روز پایانی ماه صفر گفت: با توجه به حضور خیل عظیمی از زائران در شهر مشهد همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و همچنین شهادت امام رضا(ع) در روزهای پایانی ماه صفر 100 درصد نیروها و ماشین‌آلات خدمات شهری آماده باش هستند.
 
وی افزود:در این روزها مناطق 8، ثامن و 7 با توجه به قرار گرفتن در محدوده حرم مطهر رضوی به طور مستقیم با حضور زائران در ارتباط هستند لذا نیروهای خدمات شهری و پاکبان در این سه منطقه به صورت سه شیفت خدمت‌رسانی می‌کنند.
 
مدیر برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: همچنین مناطق یک، 9 و 11 نیز پشتیبان مناطق ثامن، 8 و 7 می‌باشسند تا در مواقع لزوم ورود پیدا کنند.
 
صحراگرد گفت: در کنار این موارد از خودروهای جاروب جهت تنظیف معابر برگزاری مراسم و بعد از آن استفاده می‌شود.
 
به گفته وی همچنین از انواع خودروهای مکانیزه جمع‌آوری و حمل پسماند نیز استفاده می‌شود که در مناطق مرکزی مشهد مستقر شده است.
 
مدیر برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: تامین وضوخانه سیار و آب لازم جهت اقامه نماز جماعت ظهر ایام شهادت در عرصه شهدا نیز از دیگر اقدامات است.

صحراگرد در پایان خاطرنشان کرد: آمادگی 6 دستگاه تانکر فشارقوی جهت شستشوی معابر و محل‌های برگزاری مراسم در صورت مساعد بودن شرایط جوی نیز از دیگر برنامه‌ریزی‌های انجام شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: