به گزارش خبرگزاری برنا؛رئیس سازمان حج و زیارت سعید اوحدی درباره حج تمتع 95 اظهار کرد:  فراخوان حج از 8 دی ماه از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد و ثبت‌نام در کاروان‌های حج تمتع از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه به صورت اینترنتی انجام شود.   
وی در ادامه با بیان این مطلب که هزینه حج تمتع95 در دو قسط دریافت می‌شود، افزود: اولین قسط دو هفته پس از ثبت نام دریافت شده و مهلت پرداخت دومین قسط هزینه حج تمتع، هفته اول اردیبهشت سال 95 خواهد بود. 
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه هنوز عربستان در مورد افزایش تعداد زائران اعزامی حج ۹۵، اعلام موافقت نکرده است، گفت: فعلا تعداد زائران، همان ۶۴ هزار نفر خواهد بود و در صورت موافقت با افزایش تعداد زائران ما نیز تعداد حجاج را افزایش می دهیم.
مهندس اوحدی از تشکیل 5 کمیته آسیب شناسی در سامان حج و زیارت اشاره کرد و گفت: بیش از 2 ماه است که حج 94 مورد ارزیابی قرار گرفته است تا دیگر شاهد این اتفاق ناگوار  نباشیم، در واقع مباحثی جمع بندی شده که در اسفند ماه با مسئولان عربستانی در میان خواهیم گذاشت.
وی در خاتمه تصریح کرد: بحث مطالبات و حقوق زائران را جدی دنبال خواهیم کرد و شرکت‌های سرویس دهنده سعودی باید به تعهدات خود به صورت روشن عمل کنند و براساس قراردادهای امضا شده بین دو طرف، امور پیگیری شود.