به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، خیلی ها برای اینکه رکوردشکن باشند و اسمشان جایی ثبت بشود حاضر هستند عجیب‌ترین و گاهی مشمئزکننده‌ترین کارهای جهان را انجام بدهند. چند نمونه از رکوردهایی که به نظر نمیرسد به این زودی شکسته شوند از این قرار است:

 بیشترین سوسک خورده شده

یکی از کارکنان بازنشسته بخش از بین بردن حشرات و حیوانات موزی اداره محیط زیست به نام کن ادوارد در دربیشایر انگلیس، در مارچ 2001 برای صبحانه 36 سوسک را در یک دقیقه خورد. وی در یک مهمانی هم 47 موش را درون شلوار خود انداخت تا دوستانش را سرگرم کند. دوستان و خانواده وی به کارهای عجیب او عادت کرده‌اند. خودش می‌گوید: «الان طوری شده که اگر کار غیر عادی انجام ندهم آنها از من می‌پرسند همه چیز مرتب است»

بیشترین بو کردن پا

مدلین آلبرت از اهالی سینسیناتی اوهایو است و زمانی مشهور شد که برای آزمایشگاه هیلتاپ دکتر اسکول مشغول به کار شد. شغل وی برای 15 سال بو کردن پا و زیر بغل افراد بود. مدلین طی مدت زمانی که مشغول به چنین کار خوشبویی بود پنج هزار و ششصد پا و تعداد بی‌شماری زیر بغل را بو کرده!!

سنگین‌ترین وزنه‌ای که با زبان بلند شده

بریتن توماس، با بلند کردن جعبه‌ای پر از پاستا که چارچوبی فلزی داشت توانست رکورد بلند کردن وزنه با زبان کتاب گینس که آن هم در اختیار خود او بود بشکند. این رکورد در یکی از اجراهای سیرک ماسیمو وقتی وی جعبه 12 کیلوگرمی را با زبان بلند کرد به ثبت رسید.

بیشترین مغز گاو خورده شده

تاکیرا کوبایاشی ژاپنی یکی از مشهور‌ترین افرادی است که در مسابقات غذا خوری شرکت می‌کند و نزدیک به 6 سال رکورد دار خوردن هات داگ در دنیا بوده و رکورد‌های اینچنینی دیگری نیز دارد و در رتبه بندی جهانی مقام سوم را به خود اختصاص داده اما آنچه وی را در این فهرست قرار می‌دهد خوردن نزدیک به 8 کیلو مغز گاو در 15 دقیقه است.

بیشترین عنکبوت روی بدن در 30 ثانیه

تام بوکانان، بچه‌ای استرالیایی است که رکورد نگه‌داشتن بیشترین عنکبوت روی بدن در 30 ثانیه را از آن خود کرده. او 125 عنکبوت طلایی وحشی را برای 55 ثانیه روی بدن خود نگه داشت. به گفته بوکان این نوع عنکبوت‌ها سمی نیستند اما گاز می‌گیرند و باعث ورم و باد کردن بدن می‌شوند.